LAST PRICE PROMISE
If you’re comparing quotes from other retailers, we’ll match or beat the price.
Proof of a written quote is required (or an equivalent offer to compare).
Call our team now for a deal!
SKU: HL800-10STDA-HB
Secure
Delivery to:
Kerbside Delivery
Kerbside Delivery
3-7 Business Days
In-store Delivery
Ground Floor, No Stairs
Click and Collect
1 - 2 Business Days
12 Month Rental Contract
  • Return, upgrade, or pay out
  • Early payout: 75% rent credited
custom AMEX - No Fees
custom Visa - No Fees
custom Google Pay - No Fees
custom Apple Pay - No Fees
custom Zip into 4x Interest-Free payments!
custom Bank Deposit- No Fees
shopify-checkout All Payments use Shopify's 3D Secure Checkout
SKU HL800-10STDA-HB
Capacity Bowl-20
Condition New
Power 240V; 0.37kW; 10A